baner o kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego BIELAK działa na terenie całej Polski, w szczególności na lubelskim i warszawskim rynku prawniczym. Jest polską kancelarią świadczącą kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Radcy Prawnego BIELAK jest przede wszystkim kancelarią prawa cywilnego i gospodarczego, która specjalizuje się m.in. w umowach cywilnoprawnych i handlowych, jak również w bieżących sprawach jednostek organizacyjnych. Dla przedsiębiorców Kancelaria prowadzi obsługę w sprawach gospodarczych, cywilnych i pracy, w tym sprawach administracyjnych oraz podatkowych. Zakres działania Kancelarii obejmuje także przygotowywanie ekspertyz i opinii prawnych oraz krótkich konsultacji w zależności od potrzeb Klienta. Nasza firma ponadto uczestniczy w prowadzonych negocjacjach oraz spotkaniach biznesowych. Kancelaria świadczy również usługi zastępstwa Klientów w procesach sądowych, a także przed instytucjami i urzędami.

Celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta i tak też robimy w swojej pracy.

Do naszych atutów można zaliczyć stale pogłębianą wiedzę, doświadczenie, pasję i zaangażowanie w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów, które pojawiają się przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Działamy w sposób skuteczny i elastyczny tak, by jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w biurze w Biłgoraju.